.

.

Eyecandy Decals се Држиме Семејство Бебе во Њујорк 2.5 Бела Decal Налепница

Eyecandy Decals се Држиме Семејство Бебе во Њујорк 2.5 Бела Decal Налепница

DEN 142.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.СТАП СЕМЕЈСТВО БЕБЕ ВО ЊУЈОРК 2.5" БЕЛА DECAL НАЛЕПНИЦА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата