.

.

CoCaLo Ирис Отстранлив Ѕид Appliques (Укинати од страна на Производителот)

CoCaLo Ирис Отстранлив Ѕид Appliques (Укинати од страна на Производителот)

DEN 83.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Содржи четири 10" x 18" листови на отстранлив и обновливи винил decals за на ѕид.Пренослив и обновливи винил decals за на ѕид.Нема да им наштети на ѕидовите.Ирис ѕид decals вклучуваат 4, 10" x 18" листови на ѕид налепници.Брзо и лесно, само лупам и стап.Тие се отстранува и обновливи, и нема да им наштети ѕидови.Насоки се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата