.

.

100 Компјутери/Set Ѕвезда Decal за Ѕид Налепница Отстранлив Кора и се Држи Винил Декорација Дома Спалната соба Дневна Соба Расадник DIY Патен Оркестарот YMX64 (Црна)

100 Компјутери/Set Ѕвезда Decal за Ѕид Налепница Отстранлив Кора и се Држи Винил Декорација Дома Спалната соба

DEN 237.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој објект се Продаваат од страна на JURUOXIN .Бренд Име : JURUOXIN Материјал : Еко-Пријателски Винил Налепница.Во 1 пакет ќе добиете 100 парчиња Плус налепници , секој плус големина 5cm (2inch) широк од 4.7 cm(1.87 инчи) високи.Лесен за употреба и се Отстранува .Брзо да се применуваат вашиот decals без неред или да се расправаме.Тие не оштетување на ѕидот, кога ќе ги отстраните.но, не може повторно да се употребуваат откако се применува.Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.дневна соба позадина ѕид, ТВ позадина ѕид, спални, детски ѕвезденото небо тема соба, итн. 100% Пари Гаранција За Враќање На!Ако налепница не ги исполни вашите очекувања во било кој начин, ние ќе среќно испратите замена за слободни или враќање на куповната цена.Овој објект се Продаваат од страна на JURUOXIN .Бренд Име : JURUOXIN Материјал : Еко-Пријателски Винил Налепница.Во 1 пакет ќе добиете 100 парчиња Плус налепници , секој плус големина 5cm (2inch) широк од 4.7 cm(1.87 инчи) високи .Лесен за употреба и се Отстранува .Брзо да се применуваат вашиот decals без неред или да се расправаме.Тие не оштетување на ѕидот, кога ќе ги отстраните.но, не може повторно да се употребуваат откако се применува.Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.дневна соба позадина ѕид, ТВ позадина ѕид, спални, детски ѕвезденото небо тема соба, итн.100% Пари Гаранција За Враќање На!Ако налепница не ги исполни вашите очекувања во било кој начин, ние ќе среќно испратите замена за слободни или враќање на куповната цена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата