.

.

56Pcs Сончоглед Пеперутка Налепница Сончоглед Налепници за Ѕидови Автомобил Сончоглед Украси за Соба Жолта Цвеќиња Ѕид Оркестарот Ѕид Оркестарот Дневна Соба Налепн

56Pcs Сончоглед Пеперутка Налепница Сончоглед Налепници за Ѕидови Автомобил Сончоглед Украси за Соба Жолта

DEN 684.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【УНИКАТНО ДИЗАЈНИРАН】 : Овие реални налепници даде за 3 D ефект, доведување на живот на сончоглед.Нивната светла жолта боја ќе обезбеди tasteful декорација за предметот по кој тие се поставени.Ова му дава на објектот забава излив на боја, доведување во врска чувства на среќа и радост. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, еколошки заштитни, се безбедни за употреба. 【РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА】 : Расадник Ѕид,Спална соба Ѕид ,Децата Децата Соба Ѕид,Бебе Соба Ѕид,Дневна Соба Ѕид,Канцеларија Ѕид,Училиште Училница Ѕид,француски Прозорец. 【EASYTO ОДНЕСУВААТ И да ги ОТСТРАНИТЕ】 : Лесно лепило директно на ѕид или било каква мазна површина сакате. 【УСЛУГА】 : Ако не сте задоволни со оваа лоза ѕид налепница,100% пари гаранција за враќање на, ако производот е оштетен,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе преземе целосна одговорност за квалитетот на лекот и се обидуваме се потрудиме да го решите вашиот проблем брзо и ефикасно!. 1.Овој ѕид налепници се направени од високо квалитетна, не-токсични, водоотпорен и еко-пријателски ПВЦ материјал, безбедно на ѕидовите, исто така, безбедни се за деца.лесно да лупам и стап, пренослив и водоотпорен.2.Специјален дизајн за овој се декоративни и направете ја вашата соба посебно.Тоа ќе ви даде неверојатна допре до вашиот дом за внатрешни работи.Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера.3.Тоа може да се залепи на било чиста, сува, не-мазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и вашиот фрижидери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата