.

.

KSHQU Милениче и Дом за Креативна Декорација Автомобил Налепници Интерес Личност Ѕид Налепница (А)

KSHQU Милениче и Дом за Креативна Декорација Автомобил Налепници Интерес Личност Ѕид Налепница (А)

DEN 1449.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PC на Животните Декорација Налепници.Широка Примена.Симпатична Миленичиња Налепница.Обезбеди Сосема Нов Изглед И Кријат Гребнатини На Било Кој Ѕид, Или Со Автомобил.Отстранлив 3 D домашни Миленици Налепница Е Вашиот Најдобар Избор За Украсување на Вашиот Автомобил, Дом Во Лесен Начин.Само Лупам И Стап!Една Симпатична 3 D домашно Милениче се Појавува На Вашиот Автомобил И на Ѕид!Можете Исто Така Да Се Користи Налепница За Да Се Скрие Гребнатини!Отстранлив - Едноставно Тргни Надвор Без Знаци!Да Го Замени Било Налепница Или Позиција Лесно!Идеален За Кујна, детска Соба, Автомобил, Фрижидер И на Било кое Место Што Сакате!.Големина : 23 X17 CMSuitable за било каква мазна површина, кујна, канцеларија, спална соба, тоалет капак, бања и повеќе!ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 PC на Животните Декорација Stickers Easy Да Use Removable 3 D домашни Миленици Налепница е вашиот најдобар избор за украсување на вашиот автомобил, дом во лесен начин.Само лупам и стап!Една симпатична 3 D домашно милениче се појавува на вашиот автомобил и на ѕид!Можете исто така да се користи налепница за да се скрие гребнатини!Отстранлив - Едноставно тргни надвор без знаци!Да го замени било налепница или позиција лесно!Идеален за кујна, детска соба, автомобил, фрижидер и на било кое место што го сакате!Обезбеди сосема нов изглед и кријат гребнатини на било кој ѕид, или со автомобил.Едноставно кора и се држи.Отстранување е, исто така, брзо и лесно и нема да остави какви било траги.Симпатична Миленичиња Sticker Wide Application Material :ПВЦ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата