.

.

Слон Ѕид Налепници Светат во Темно Слон Decal Бебе Сон Голема Малку Едно Момче Расадник Соба Ѕид Оркестарот Цитат Ѕид Налепници Големи Акварел на Животните Decal за Дец?

Слон Ѕид Налепници Светат во Темно Слон Decal Бебе Сон Голема Малку Едно Момче Расадник Соба Ѕид Оркестарот

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Од вашите раце, можете да обезбеди нив на своето место и да добиете совршено се прикаже лесно. 【Мулти-употреба и Совршен Подарок Идеја】 : Нашата слон ѕид налепници апсолутно ќе префрлувате било досадно простор во возбудлива ѕид уметност!Можете да се применуваат овие шарени слон ѕид налепници за дневна соба,мебел,ТВ на ѕид, бања, спална соба, училница, библиотека, влезот ходникот, плакарот врати, стакло,windows,огледало и повеќе.Убаво декорација за вашето бебе соба и спална соба декорација.Ние во голема мера го ценат секој клиент купување на нашите светат во темница слон ѕид decals.Овие деца ѕид decals се направени на квалитетот прозрачна материјал,тие ќе сјај светло за околу 8-15 часа. √ Никогаш не ги оштетува сите површини.Кога станува збор за ноќта,тие ќе сјај светла и долго време за да се создаде магичен блескав соба простор. √ Моќен лепенка,се држат со години. 【Премиум Квалитет Направени】 : Нашата светат во темница слон decals се направени од висок квалитет на винил материјал, безбедно и не-токсични, отстранлив,трајни и водоотпорен. 【Сјај Светла и Долго Време】 : Нашата слон decals се слатки и сјај како луди,светлината зависи од светлина ја апсорбира.Нашата услуга тим реши проблемот во рок од 24 часа.Брзо и лесно да се примени, ѕид налепници се без мака, само кора, се држи и се украсуваат нив!Не алатките кои се потребни.Ве молиме да ја исчистите површината ви се случува да се применуваат,чувајте го мазна и сува. -Нашите самолепливи decals се пригоден начин да ги красат вашата соба,само лупам и стап.Убедувањето на светлина на месечината,ѕвездите,слон decals ќе нежно затишје вашето дете да спие мирно и да направи своите соништа уште послатка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако ги исполнуваат никакви проблеми. -"Сон Големи,Мали Еден"Инспиративни цитати им помогне на вашите деца заспие мирно.Кора на слон decals од лист и држи ги на вашата цел површини. -Тие се целосно пренослив и никогаш не се на штета и да ја напушти без остатоци.Забелешка : ве Молиме да се осигурате светлина сјае непречен врз decals. √ Пренослив и остави без остатоци зад себе.Запомнете да наполнете ги пред ноќ,користете фенерче или соба светлата. -Нашите слон decal е направен од висок квалитет на винил,изгледа како да се насликани на ѕид по аплицирањето.Заспие во топлата атмосфера на војна на таванот налепници, овие забава налепници нека вашето дете заспие под ѕвездено небо, не се плаши од темнината, совршена идеја за декорација на двете момчиња и девојчиња соби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата