.

.

LIQI 4 Парчиња Разголување Лента Линија Налепница Мат Сјајот Налепници DIY Decors Алатка Помине Уметност Декорација на Нокти Линија Розово Злато

LIQI 4 Парчиња Разголување Лента Линија Налепница Мат Сјајот Налепници DIY Decors Алатка Помине Уметност Декорација

DEN 191.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба.Може да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн.Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Опис : Спецификации : Количина : 4 Парчиња Ширина : Прибл. 1mm 2mm 3мм Боја : Роза Злато Пакет Содржина : 4 Парчиња Помине Разголување Лента Линии (не содржат лажни ноктите) Како да го користите : 1. Чистење на површината каде дизајнот е да бидат поставени. 2. Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти. 3. Место дизајн на нокти / совет и се фаќа за тоа нежно неколку пати. 4. Се применуваат на врвот на грб за најдобар резултат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата