.

.

Прстен Големина Прилагодувач за Лабава Прстени - 20 Pack 6 Големини Невидливи Накит Sizer, Mandrel за Изработка на Накит Стража, Spacer, Sizer, Техник - Спирала со Силиконска Tightener С?

Прстен Големина Прилагодувач за Лабава Прстени - 20 Pack 6 Големини Невидливи Накит Sizer, Mandrel за Изработка

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

●ПРЕМИУМ ЗАВЕРЕНА TPU : прстен редуктор е направен од TPU која е еднократно и издржливи, целосно безбедни и нема да предизвика иритација, нема потреба да се грижите за алергии, лесно да се применуваат, без лепило, хемикалии или сврзувачки елементи потребни. ●ДИСКРЕТНИ И УДОБНО : Невидливи мека TPU материјал, транспарентни види-преку со триење отпорноста и општата еластичност, остави сомнеж за видливост.Тоа ќе ви донесе практичноста и удобноста, додека осигурувајќи дека вашите прстен нема да се изгуби поради looseness. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ И ШИРОК ПРИМЕНЛИВОСТ : ПРСТЕН ГОЛЕМИНА РЕДУКТОР ПОСТАВЕНИ одговара на повеќето жените и мажите прстени, одличен начин да се направи вашата прстен остане удобно да се носат без да се ре-големина, одржување на вашиот накит неоштетени, само изберете вистинската големина и клипот или да искриват на вашиот прстени. ●АНТИ-НУЛА ПЕРФОРМАНСИ : Лесно insulate вашиот прстен од тоа да биде нула со frictional сила кога ќе се земе или задржете нешто на страна, услужни и невидливи безбеден за секојдневна употреба. ●КОМПАКТЕН КОМБО СЕТ : 20 Пакети во 2 стилови во 6 Големини, за 4 парчиња спирала прстен sizer цевки, може да се сече да ја креира да се приспособат како што е потребно.Заврши околу рингот како серпентина додека не го исполнува празнината што имаат и прстенот се вклопува во тесна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата