.

.

Рачно Насликани Цвет Trinket Кутија, Шарки Емајлирани Накит Кутија, Уникатен Мини Прстен, Обетки Накит Организатор, Гроздобер Bejeweled Складирање, Figurine Колекционерски Keeps

Рачно Насликани Цвет Trinket Кутија, Шарки Емајлирани Накит Кутија, Уникатен Мини Прстен, Обетки Накит Организатор,

DEN 645.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♥ Премиум Материјали : На trinket кутија figurine направени од страна на еко-пријателски легура и премиум кристали кристал, без никел и олово-слободни.Големината е како на сликата, ве молиме проверете го тоа пред да се одржи редот. ♥ Рачно изработени Занаетчиски : На trinket кутија статуата е рачно изработени, rhinestones се внимателно избрани, и чиста рака-насликани шарени емајлирани, накит кутија figurine е детален, и lifelike. ♥ Голем Украс На : trinket кутија со кристално кристал, пенливо кога сонцето грее, и детални шарени емајлирани, многу примамливо без разлика на тоа каде се става.Совршен за оркестарот вашиот дом, спална соба, канцеларија, автомобил..тоа треба да биде еден од вашите колекции. ♥ Прекрасна Присутни : На trinket кутија е добро за складирање мини накит како прстени, обетки ѓердан, доаѓаат со подарок кутија, е исклучителен подарок за вашето семејство и пријатели.Тоа е идеален подарок за роденден, годишнина, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ. ♥ Нашата Услуга : Vie Jeune обезбеди 100% задоволство да се гарантира.Било какви прашања во врска со производите и нарачки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, продавница со доверба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата