.

.

KYEEY Дрвена Штица Ѓердан Накит Екранот Стојат, Куки Ѓердан Екранот Накит Фах Организатор Подлога Приказ на Екранот Случајот, Накит Екранот Стојат

KYEEY Дрвена Штица Ѓердан Накит Екранот Стојат, Куки Ѓердан Екранот Накит Фах Организатор Подлога Приказ на

DEN 1449.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработени од црна Цврсто дрво одбор, Едноставен дизајн со sawtooth за одржување на фокусот на накит.База може да се отстрани за компактен чување и транспорт.Овој синџир на екранот организаторот има L-облик дизајн кој додадете повеќе простор и стабилност.И ѓердан организаторот има мала агол,кој е привлечен како екранот за луѓето во потрага одредување на тоа.Монтажни дизајн, цврсто дрво спојување ѓердан плоча, преносни складирање.Во животот, едноставен и креативен дом е она што ви треба, не само складирање објект, туку животот став, кој е уметност.Исклучителна создавање на боја креативност, комбинација дизајн на чување функција.Лесно да се носат или транспорт вашите објекти за продажба или се прикаже на емисии и саеми.Исто така, служи како одлична алтернатива накит складирање организатор на накит кутија или како едноставен декорација.Одлично за накит продавници да се прикаже своите нараквици и ѓердани и лесно да се носат фах ќе оџакот на врвот на повеќе од овие коцки па може да се чува подалеку безбедно кога продавница затвора.Материјал : цврсти буковата Апликација : Виси ѓердан pendant дисплеј во Боја : спреј бои црна Стил : монтажни Додатоци се пука слика реквизити, не се вклучени за продажба Поради различни снимање методи, не може да биде мала разлика помеѓу вистински производ во боја и на слика.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ за специфична боја.Делумно unevenness во црн спреј бои е нормално и не претставува дефект, но тоа е малку очигледна по прскање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата