.

.

Мини Долга Игла Носот Клешти Jewelers Жица Beading Алатка

Мини Долга Игла Носот Клешти Jewelers Жица Beading Алатка

DEN 226.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е нов пар од нерѓосувачки челик синџир носот клешти.Одлично за жица за завиткување, beading и накит поправка.Кутија заеднички изградба одржува усогласување на вилиците, дури и под стрес.Овие имаат костец и имаат еден лист пролет за леснотијата на користење.Тие се измери околу 5 5/8" (142 mm) долги.Новиот Синџир Носот Клешти За Жица За Завиткување, Beading & Накит Поправка.Ова е нов пар од нерѓосувачки челик синџир носот клешти.Одлично за жица за завиткување, beading и накит поправка.Кутија заеднички изградба одржува усогласување на вилиците, дури и под стрес.Овие имаат ПВЦ костец и еден лист пролет за леснотијата на користење.Тоа се мерките околу 5 1/4" (133 mm) долги Ние работиме напорно за да го обновите нашата описи и слики од нашите производи.Како дел од процесот на континуирана иновација од страна на нашите добавувачи, и поновите верзии на објектот се прикажува може да биде предаден пред сме во можност да ја заврши ажурирање.Како резултат на тоа не може да биде мала варијација во боја и дизајн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата