.

.

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали X7YY2 Разгледница

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали X7YY2 Разгледница

DEN 72.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали X7 YY2 Разгледница.Секоја Големина : Копче Прстен : Години : 30мм(1 3/16"),Синџири : 32-милиметри(1 17/64"), Шарм : Прибл : 16 x 26mm , 5/8" x 1 3/64".Цена по 1 BUC.Материјал : алуминиум.Боја : како на Фотографии. 1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали X7 YY2 Разгледница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата