.

.

Mardatt 3Pcs 3 Инчен Наежвам Дискови за Полнење Ронки 50 80 120 со 1/4 инчи Вежба Shanks Абразивни Слој Отстранување Брзи Промени Наежвам Четка за Полирање на Метал Рѓа Отстранув?

Mardatt 3Pcs 3 Инчен Наежвам Дискови за Полнење Ронки 50 80 120 со 1/4 инчи Вежба Shanks Абразивни Слој Отстранување

DEN 863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????1.【Моќ Наежвам Дискови за Полнење】 Во овој комплет, ќе добиете 3pcs наежвам дискови во различни жито, вклучува 50 ронки зелено, а 80 ронки жолта, 120 ронки сива, и 3pcs 1/4" вежба shanks.Идеален за вашите потреби на средства за чистење и prepping површини. ????2.【Флексибилни 120 ронки сива може да се користи на меки метали, како што се алуминиум.Ги задоволуваат разни барања. ????4.【Лесно Да се Инсталира】 Овие наежвам диск може да се користи со електрична вежба, умре мелница или rotatory tools.Можете брзо да се отстранат и да ги инсталирате со вклучени вежба shanks според разни апликации. ????5.【Разни Апликации】 Тие се погодни за полирање, доработка, спојувањето, deburring, чистење метал, идеален за отстранување на облоги, ' рѓа и корозија, лесно и брзо да се постигне униформа, во согласност заврши. ◕‿◕。 Mardatt 3 Инчен Наежвам Дискови Комплет со 1/4 инчи Вежба Shanks Абразивни Слој Отстранување Брзи Промени Наежвам Четка ➤Спецификација за Производ Тип на Производ : Наежвам Диск Дијаметар : 3 Инчен Дебелина : 20mm/0.7" Ронки : 50-зелена; 80-жолта; 120-сива Апликација : ①Bristle дискови од 50 girt зелена и 80 ронки жолта може да се користи за де-burring на цврст метал сака челик; ②Bristle дискови од 120 ронки сива може да се користи на меки метали, како што се алуминиум. ➤Зошто Ќе Изберете "Mardatt"? ☺ Нашите наежвам диск комплет вклучува 3 парчиња наежвам четки со различни бои и различни абразивни ронки. ☺ Тие се корисно применуваат за разни метални чистење проекти за полирање, доработка, спојувањето, deburring и др. ☺ Флексибилни, тешки и долготрајни материјал ќе го направат вашиот објекти чисти и да се постигне униформа, во согласност заврши. ➤Пакетот Вклучува 1 x 50 ронки наежвам диск - зелена 1 x 80 ронки наежвам диск - жолта 1 x 120 ронки наежвам диск - сива 3 x 1/4" вежба shanks Вкупно : 6pcs ❤Топло Совети -Ако дојде во какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да дојде премногу нас.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата