.

.

Dell UltraSharp U2520D 25 Инчен QHD (2560 х 1440) LED позадинско осветлување на LCD IPS USB-C Монитор (7GZ650)

Dell UltraSharp U2520D 25 Инчен QHD (2560 х 1440) LED позадинско осветлување на LCD IPS USB-C Монитор (7GZ650)

DEN 12960.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ Состојба : користено Тип на Производ : LCD Монитор.Ова следи, исто така, нуди 99% удобните и 99% Rec 709 боја покриеност.Contrast Ratio : 1000 : 1.Производителот Дел Број : DELL-U2520 D.Вертикална Фреквенција : 48 Hz до 75 Hz.Бидете подготвени за подобра боја градација и прецизност во повеќе нијанси на оваа VESA Display HDR 400 монитор.Точна боја, надвор од кутијата : Вашиот монитор е фабрика калибрира во 99% s RGB да точност на Делта-E помалку од 2 за точни бои право од самиот почеток.Светлото Технологија : WLED Осветлување.Екран : TFT LCD.Точна боја, надвор од кутијата : Вашиот монитор е фабрика калибрира во 99% s RGB да точност на Делта-E помалку од 2 за точни бои право од самиот почеток.USB-C конективност : За 90 W на моќ испорака преку USB-C, па можете да го одржите вашиот лаптоп батеријата се полни и уживајте во непрекинато продуктивноста.Ова следи, исто така, нуди 99% удобните и 99% Rec 709 боја покриеност.И, кога ќе се користи Dell двоен монитор setup, можете да го зголемите вашата продуктивност и до 21%.За навалување на столбот.Боја Поддржан Од : 16. Мајчин Contrast Ratio : 1,000 : 1. Стандард Освежете Го Оценувате : 60 Hz. Пиксели Теренот : 0.7 Милиони Бои.Стојат Корекција : Висина.Прилагодливи Стојат Висина : Yes.Боја како ниеден друг Исклучителни боја : Добие широк боја покриеност со 95% DCI-P3, кој опфаќа околу 25% повеќе боја простор од удобните за вистински репродукција на боите.Дојде до работа побрзо : Погодно поставени, брз пристап страна пристаништа да можете лесно да наплатат и да се поврзете со различни уреди и сите со истовремено намалување на кабел нередот.Извонредната длабочина на боја : Со одличен боја длабочина, одлична врв светлината и сооднос на контрастот од 1000 : 1, слики се прикажани во точно - на-животот боја.Панел Технологија : Во авион Префрлување (IPS) Технологија.Продуктната Линија : Ultra Sharp.Aspect Ratio : 16 : 9.Повеќе простор за работа : се Направи најмногу од вашиот ограничен биро простор со оваа компактна база.Да Видиме Големина На Екран : 25".Хоризонтална Агол на Гледање : 178 степени.Dell го Изразат Daisy Врзувањето овозможува автоматско препознавање на втор екран, прескокнувањето на прирачник чекор на промена на OSD settings.Исто така, да се забрза времето потребно за транзиција од вашата работна маса со еден кабел која пренесува енергија, податоци и видео—сите одеднаш.Прилагодливи Екранот Висина : Yes. [Видео] Максимална Резолуција : 2560 х 1440. Големина На Екранот Класа : 25".Планината Тип : Биро Mountable.Производ Модел : U2520 D.Infinity Edge дизајн : Работа со непрекинато прикажување низ повеќе екрани со овој речиси бескраен дизајн.Екран Тип : QHD.Бидете подготвени за подобра боја градација и прецизност во повеќе нијанси на оваа VESA Display HDR 400 монитор.Име на производ : Dell Ultra Sharp U2520 D 25" TFT LCD екран со Ултра-тенок Монитор.Поставувањето е брзо : Искуство на погодно 25" QHD USB-C мулти-ги следи setup.Екран Површина : Анти-отсјај, 3 H Тешко Слој.Вертикален Агол на Гледање : 178 степени.Impactful јасност : Види фини детали со QHD (2560 Х 1440) резолуција со висока пиксел густина на 117.Бренд Име : Dell. [Технички Информации] Број на Песни : 1.Производителот : Dell.Време на одговор : 8 ms (нормално), 5 ms (брзо).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата