.

.

Noyafa НУ-468N Мрежен Кабел Тестер Rj45 Bnc

Noyafa НУ-468N Мрежен Кабел Тестер Rj45 Bnc

DEN 235.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Проверете континуитет на LAN Кабел & Coax кабел. 2. Моќ банка или DC 9 V Батерија за напојување. 3. Тест соодветно двојно искривено кабли 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и земјата. 4. Лесно може да се прочитаат LED дисплеј покажува проблеми.Рачен за преносливост. 5. Бавно и брз тест за префрлување, светилка за работа во темница.Картон големина : 61. 5*31*31 CM Количина : 100 PCS/ЦТН Тежина : 17. 5 KG Пакување листа : 1. Кабел тестер *1 2. Прирачник *1 3. Блистер *1 4. Хартија картичка *1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата