.

.

NBK MJC-80K-BL-38-1 1/2 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 38 mm и 1-1/2 го Понесе Дијаметри, A2017 Алуминиум

NBK MJC-80K-BL-38-1 1/2 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 38 mm и 1-1/2 го Понесе

DEN 8999.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-80 K-BL-38-1 1/2 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип - 3.15"x4.49"x4.49", Создаден Дијаметри од 38 mm и 1-1/2", Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 7000, Моментот на Инерција 1.1x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 3200, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.8, Ракав Цврстина A80, Масовно 1000 g.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата