.

.

Sunoony Куче Против домашно Милениче Мрежа Устата Покријте ја со Мека Прилагодливи Јамка Воздух Мрежа Дише за Пиење Муцката за Анти Гризе Лае Џвакање Лижење,Соработув

Sunoony Куче Против домашно Милениче Мрежа Устата Покријте ја со Мека Прилагодливи Јамка Воздух Мрежа Дише

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

{Удобно Куче Муцките}Ова куче муцката е направен од мека ткаенина и издржливи и дише мрежа,што може да се направи куче се чувствуваат поудобно и дише.Исто така samll куче муцката е ефикасен начин да се ограничи лоши навики, како што кучето каса, лае, и да јаде нешто погрешно.Додека го држите вашето куче удобно, пет устата покрие ќе не боли устата. {Најновите Хуманизирано Дизајн}Ова куче муцката донесува најновите хуманизирано дизајн за да се избегнат недостатоците на традиционалните милениче устата покрие дизајн кои не можат да пијат вода.Облечен куче мрежа муцката може да остави правилно дишење, дишење и пиење простор за куче е на устата.Во исто време, мало куче муцката може да се спречи кучето каса и лае за безбедно социјална интеракција. {Прилагодлива Големина}Ова куче муцката е фиксна, со двоен слој за лепенка и има прилагодливи лепенка за да се осигура дека можете слободно да ја прилагодите големина за подобро да одговара на вашите куче нос.И рака на домашно милениче устата маска може да се прилагоди во должина и стегање.Куче мрежа муцката е фирма и не е лесно да се скрши бесплатно, спречување на неа од испаѓање.Имајте на муцката тесни доволно да го контролира својот залак. {Лесно Да се Носат} На ергономски дизајн на куче мрежа против гарантира дека двојно-layer велкро е цврсто фиксиран во место.И може да биде лесно со фиксна кука и јамка сврзувачки елементи за да се спречи лабава завршува.Во прилог на куче муцката, ова домашно милениче устата покрие, исто така, доаѓа со куче bandana и четка за заби, што може да помогне вашето куче изгледа поубаво и почисто.Обезбеди врвен комфор за вашето домашно милениче. {Известување}ве Молиме изберете ја точната големина пред купување на куче мрежа муцката, така што ние обезбеди дијаграми и мерење инструкции.И повеќето кучиња не се задоволни со куче муцките на прв, па ние мора да се земе време да ги споделите со нив полека се прилагодат на муцките.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте ме и ќе го реши проблемот за вас веднаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата