.

.

Annadue Камера Рачка, Shockproof Камера Додатоци, Пластика Издржлива Инфраред Ноќ Визија Уред Термичка обработка на Слика за Телескоп Камера

Annadue Камера Рачка, Shockproof Камера Додатоци, Пластика Издржлива Инфраред Ноќ Визија Уред Термичка обработка

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за телескоп, инфрацрвена ноќ визија уред, термичка обработка на слика, камера, итн.Лесен и пренослив, удобен за носење и употреба.Ергономски дизајн, shockproof и удобно да зафат. 1/4 инчи стандарден интерфејс.Изработен од квалитетен материјал, издржлив и практични.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата