.

.

D DOLITY 30X25 Висока Дефиниција Monocular Телескоп за Smartphone -Водоотпорен Monocular 96-1000m за Птицата Гледа Лов Кампување Патување дивиот свет Secenery

D DOLITY 30X25 Висока Дефиниција Monocular Телескоп за Smartphone -Водоотпорен Monocular 96-1000m за Птицата

DEN 1205.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Совршена за птици гледа, лов на диви животни, кампување, спортските настани, патува, пешачење, посети и сл. * Водоотпорен Анти-магла Против пролизгување Дизајн : дневна Водоотпорен, Monocular телескоп има О-прстен запечатени за комплетно водоотпорен заштита.спречување на влага, прашина и остатоци за да се задржи јасно цело време. * 30 X25 Висока Дефиниција Висока Моќ Зум : поле на гледање е поширок, сликата е појасна и посветла, Вистински зголемување за 10 пати,, Леќа слој FMC мулти-слој широкопојасен облога, Цел леќа дијаметар 25мм. * Компатибилен Со Повеќе Мобилни Уреди : monoculars одговара мобилен телефон на сопственикот и tripod, Тој е компатибилен за сите паметни телефони. * Повисока Резолуција : Опремени со 10x зголемување и посветла приказ преку цел леќа.На monoculars блиску фокус способност ви овозможува да зумирате дури и затвори-од страна на објекти со неверојатна јасност.Сликите се појавуваат светли и детални дури и во мрак и во раните утрински часови часови благодарение на Оптимална набљудување опсег : 96m-1000m.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - 30 X25 Висока Моќност : На поле на гледање е поширок, сликата е појасна и посветла, Вистински зголемување за 10 пати,, Леќа слој FMC мулти-слој широкопојасен облога, Цел леќа дијаметар 25мм. - Водоотпорен Анти-магла Анти - Дизајн : дневна Водоотпорен, Monocular телескоп има O - запечатени за комплетно водоотпорен заштита.спречување на влага, прашина и остатоци за да се задржи јасно цело време. - Повисока Резолуција : Опремени со 10x зголемување и посветла приказ преку цел леќа.На monocular е блиску фокус способност ви овозможува дури и во затворите-од страна на објекти со одлична .Сликите се појавуваат светли и детални дури и во мрак и часа благодарение на Оптимална набљудување опсег : 96m-1000m. - Компатибилни Со Повеќе Мобилни Уреди : monoculars одговара мобилен телефон на сопственикот и tripod, Тој е компатибилен за сите паметни телефони. - Совршени за птици гледа, лов на диви животни, кампување, спортските настани, патува, пешачење, посети и сл.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Црна Димензии : 90x30x30mm/3.54x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Monocular Telescope1 Парче Lanyard Rope1 Парче Bag1 Парче Ткаенина за Чистење.

Кон својствата

- Material:
Plastic
- Color:
Black
- Size:
90x30x30mm/3.54x1.18inch
Package Includes:
1 Piece Monocular Telescope :
1 Piece Lanyard Rope :
1 Piece Bag :
1 Piece Cleaning Cloth :
Најдобри предлози во категоријата