.

.

Лакост Мажите Marice се Лизга на Патики

Лакост Мажите Marice се Лизга на Патики

DEN 1678.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Платно.Увезени.Гумен ѓон.Платно горен дел.Гумени outsole.Без обвивка. "Лакост" букви на пета табот.Класичен крокодил извезени брендирање.Лесен лизга-на, на marice чипка нуди современ стил во форма на сезонски главен.Егзекутирани во премиум платно, на горен дел функција графички детали на пета која обезбедува боја интерес и референци, рене е наутички влијанија.Гумени outsole и крокодил извезени брендирање заврши ова лето мора да се има.Тимот со тексас cut-off и шарени кошула за радосна, секојдневен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата