.

.

J75 од Скок Мажите Сорос мала Тежина | Стилски | Чипка-up | Кристал & Метален Украс Detail | High-top Мода Патики | Одење Чевли за Мажи

J75 од Скок Мажите Сорос мала Тежина | Стилски | Чипка-up | Кристал & Метален Украс Detail | High-top Мода

DEN 3810.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу 5.5" од лак.Платформа мерки околу .50".Материјал На Сорос мажите hightop патики карактеристика на еден човек-направени микрофибер велур горниот дел со метал и скапоцен камен скок детали.На поместена јака и јазикот додадете поддршка и одговара на прилагодување и прилагодливи глуждот рака овозможува дури и повеќе скроени носат.Појавување на метален laces и гумени outsole.Удобноста На Сорос патики се направи за да биде удобно како тие се модерни.На прилагодливи глуждот рака, поместена јака и јазикот и да не се лизга за појавување на гумени outsole се осигура дека одговара на овие патики одговара на своите исклучителни дизајн.Стилот На Сорос мажите hightop патики стојат во толпата, бидејќи на неколку клучни фактори.На скроени изгледот на силуета врз основа на обликот на јака и јазикот се создаде нагласи дека обрнува внимание.На сите-во текот накит и спајк детали се на следниот моден слој, и финален допир што го прави овој дизајн посебно е појавување на outsole и laces.На сите-над една боја-се погледне на спарени со богата текстура на накит и спајк детали поставите овој изглед за разлика од другите.Точно, до Големина.Дали некогаш сте имале ретка задоволство на истражување на кристалната пештера?Сорос е создавање потсетува на надреалното минерални светот, пука со стратешки поставени блескавата метал скок и скапоцен камен детали.Оваа чипка-up мажите hightop патики glints и shimmers со секое движење ќе се направи, надградба на вашиот инвентар да се нови.височини.Направени со еластична човек-направени микрофибер велур и поместена јака и јазикот, квалитет и удобност се и демонстрирани и направени подеднакво важни.Достапен во Црвена, Златна, Бела и Црна, Сорос е направен за да се распоредуваат во свој уникатен начин и нема правила се применуваат кога станува збор за изразување на вашата индивидуалност и вкус за обувки дека е како храбар како што сакате тоа да биде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата