.

.

J Електро Моќ Лента со USB Дигитални Dlock Мулти-Интерфејс Висина Прилагодливи Богата Полнење Пристаништа Исклучителна Изработка Долг Кабелот за Напојување Surge Protector М

J Електро Моќ Лента со USB Дигитални Dlock Мулти-Интерфејс Висина Прилагодливи Богата Полнење Пристаништа Исклучителна

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【6 ВО 1 Моќ Лента со USB】J Електро surge protector моќ лента со 2 AC места,и 4 USB порти можат да ја наплатат 6 уреди истовремено, како што се телефони, таблети, лаптопи, светилки, додека Surge Protector ќе ги заштити вашите полнење на уреди од напонот на струја, извира и шила.Компатибилен со сите стандардни ѕидниот штекер напони во светот (100 V - 240 V), совршен за брод и патувањето. 【Безбедност функција】На штекер extender со вграден во повеќе безбедносен модул заштитни мерки(краток circuilting、над-струја、над-контрола на температурата за заштита)Осигура вашата електроника се заштитени од overloads и кратки кола.Тоа автоматски ќе се намали моќта за заштита на поврзани уреди кога напон пренапони е огромно.Повеќе издржливи и подолг животен век. 【Не Само Моќ Лента】Во прилог на помагање да ја полните уредот брзо, таа, исто така доаѓа со висина-прилагодлив табела Светилка,аларм часовник, време и температура на екранот функции.Можете да го проверете времето и на собна температура во секое време, особено погоден за употреба во канцеларија, дневна соба и спалната соба. (Табела светилка може да се отстрани и замени, и висина може да се прилагоди). 【Погодно 6 FT кабелот】Екстра долг продолжување кабелот со акредитирани од страна на УЛ е доволно долго за да стигнат до оддалечените ѕидниот штекер sockets прошири просторот на располагање за употреба.Во исто време,Широк простор помеѓу места ќе не блокира во непосредна близина места, така што на нашите клиенти никогаш не би се караше со plug пречки. 【Убава декорација】На абажур на маса светилка е изработен од ткаенина технологија, што е повеќе транспарентни и го прави светлината помек и помалку блескави.Површината на часовникот база е направена од акрилик огледало, што ја прави содржината на екранот се повеќе е важно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата