.

.

Farmhouse Падне Црна Карирани Farmhouse Знак Placemats, Тикви јаболков Hayrides, Поставување на Шест (6) Faux Burlap Ткаенина, за Одмор, денот на Благодарноста, Есента и Падот (Placemats)

Farmhouse Падне Црна Карирани Farmhouse Знак Placemats, Тикви јаболков Hayrides, Поставување на Шест (6) Faux

DEN 1324.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Шармантна Земја Падне или денот на Благодарноста оркестарот!Совршен за возрасни, родители, баби и дедовци, и деца кои сакаат да им помогне на готви и се пече во секое време од годината!.Комплетен сет вклучува : Два (2) Рамна Кујнски Крпи со Печатење и 1 (Еден) Рерна Мит, 1 (Еден) Тенџере со Носителот Џеб. 100% ПАМУК за долговечност и издржливост.Крпи имаат пораби во ткаенина јамка за лесно да виси и сушење.ЛЕСНО НЕГА : Машина Перат и Фен Пријателски на Ниско ниво.ДИМЕНЗИИ : Крпи мерки 15" X 25" инчи.Рерната мит мерки 10" инчен должина.Тенџере носителот мерки 8" x 6" инч.Поставен Farmhouse Падне или денот на Благодарноста оркестарот!Совршен за возрасни, родители, баби и дедовци, и деца кои сакаат да им помогне на готви и се пече во секое време од годината!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата