.

.

ARTSHOWING Тропски Растенија Placemats Сет од 4, Памук, Лен Место Душеци, Декоративни Маса Душеци за Кујна Јадење Патио Маса 19x13inch, палми Monstera Црвено, Виолетово-Сина

ARTSHOWING Тропски Растенија Placemats Сет од 4, Памук, Лен Место Душеци, Декоративни Маса Душеци за Кујна

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Исклучителен Дизајн : Таписерии и модерен дизајн, high-definition дигитално печатење технологија, може да го додадете повеќе на модна смисла на вашиот дом, совршено одговара на вашата трпезариска маса, и да ви обезбеди со удобна и опуштена атмосфера.Премиум Квалитет : табела мат е не се лизга, тоа исто така може да ефикасно да се заштити вашата трпезариска маса од гребнатини и продолжување на работниот век на вашата трпезариска маса.Играње добар декоративни улога за вашата и додадете сјај на трпезариска маса.Мека Ткаенина : Изработени од памук, лен ткаенини, меки, удобни, кожни-пријателски, водоотпорен, не е лесно да бледнее, не е лесно да се боја, ги чисти, додавајќи виталност на обичен десктоп.Двете рака мие и во машина за миење се е можно.Мулти-Цел : На placemats може да се користи како сад душеци, coasters, ashtray душеци, и може да се користи и во секоја прилика, и може да биде добро се совпаѓа со табели на различни материјали, а исто така може да се користи како совршен подарок избор роднини.Лесен За Чистење : Загрижени за дамки и spills на вашиот десктоп?Со нашите placemats, сè е во ред.На placemat е лесно да се исчисти, не исчезнат или дамка.Ги на чиста и сува брзо и лесно можат да бидат машина измиени.Исклучителна и елегантен изглед додава уметнички вкус вашиот дом.High-definition дигитално печатење технологија, богат со детали, не е лесно да исчезнат.Прецизен памук конец брави цврсто, уредно и delicately, обрнувајќи внимание на детали.Placemats може да биде свиткан, зафаќа мал простор и лесен за чување.Мие и лесно да се чисти, и двете рака мие и во машина за миење.Карактеристики : Материјал : памук, лен Големина : 19x13 инчи, отстапување 1-2 см Пакетот вклучува : сет од 4 placemats и сет од 6 placemats -Користење на безбеден и еколошки памучна ткаенина, еколошки, и да се заштити здравјето на вашето семејство. -Placemats не само што може да се заштити вашата трпезариска маса од гребнатини и дамки, но исто така обезбеди богата декорација за вашиот дом живот. -Погоден за кујни, хотели или деловни канцеларии, ресторани или кафулиња, барови, семејни дружења, вечери, housewarming банкети, роденденски прослави, забава и семејни собири. -Едноставен и великодушни дизајн ви обезбедува со стилски јадење средина, додавајќи забава за вашето јадење на време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата