.

.

SUNBIRD МИКС SSNNG ГОВЕДСКО месо МОНГОЛСКИ, 1 МЛ (пакување од 10)

SUNBIRD МИКС SSNNG ГОВЕДСКО месо МОНГОЛСКИ, 1 МЛ (пакување од 10)

DEN 249.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 - 1oz пакети на МОНГОЛСКИ ГОВЕДСКО месо Азија Леќата се Меша од страна на Sun-Птица.На scrumptious леќата помеша да грб месо рамномерно дека е служел во текот ориз.Промешајте во зелен кромид ако сакате.Вкус : монголски Говедско | Големина : 1 Унца (Пакет 10).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата