.

.

HGC 2 Morse Коси Лебдат & 3 МТ 1 МТ Адаптер за Струг или Мелење Машина

HGC 2 Morse Коси Лебдат & 3 МТ 1 МТ Адаптер за Струг или Мелење Машина

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вежба ракавите се користи за да го промените коси на сврзното arbors.Пакет содржи : 1 x Коси Адаптер 1 x Фрлањето Вежба Наноси.Направени од високо квалитетни 45# челик.За користење на Morse коси месо тело, коси месо тело вежби, reamers намалување.Гласале вкупно борбата против процес, долг живот, траен, силен шок-отпор.Висока точност, внатре и надвор се многу мазна.Лесно за чување и одржување, многу корисно.Висока цврстина, висока цврстина, висока цврстина, отпорност, одлични механички својства, издржливост.Едноставен, практичен, лесен, заштеда на време, труд-заштеда, подобрување на ефикасноста на работата, намалување на штета на редуктор ракави и опрема.Опис : Вежба ракавите се користи за да го промените коси на сврзното arbors.1 x Коси Адаптер, 1 x Фрлањето Вежба Drifts Taper Адаптер Карактеристики : Материјал : 45# челик Точност : 0.015 mm Цврстина : 50 HRC Стегање за коси месо тело вежби, коси месо тело мелење секачи и коси месо тело секачи Карактеристики : 1、100% сосема нов и висок квалитет. 2、Направен од висок квалитет на 45# челик. 3、За користење на Morse коси месо тело, коси месо тело вежби, reamers намалување.4、Гласале вкупно борбата против процес, долг живот, траен, силен шок-отпор. 5、Висока точност, внатре и надвор се многу мазна. 6、Лесно за чување и одржување, многу корисно.Фрлањето Вежба Наноси Материјал:High-carbon steel Advantage : 1, таписерии изработка супер тешко земјотрес отпор 2, дршката е мазна и се чувствува добро 3, со тркалезна дупка,Погоден за чување 4, целокупната борбата против, отпорност,Трајни Функција: 1. Висока цврстина, висока цврстина, висока цврстина, отпорност, одлични механички својства, издржливост 2, едноставен, практичен, лесен, заштеда на време, труд-заштеда, подобрување на ефикасноста на работата, намалување на штета на редуктор ракави и опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата