.

.

Автомобил Покривот Багажник,Еден Пар Отворено Преносни ЕВА Мека Овална Автомобил Покривот Полици Барови за буквален за мрежа Кајак Стенд-ап Гребло

Автомобил Покривот Багажник,Еден Пар Отворено Преносни ЕВА Мека Овална Автомобил Покривот Полици Барови за

DEN 786.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Издржливи во Употреба】Направени од добар квалитет ЕВА материјали, цврсти, трајни и носат-отпорни. 【Ефективни】автомобил покривот рек нуди ефикасен начин да се носат сурфање одбор, кајаци, како и стенд-ап гребло одбор. 【Се спречи Оштетување на】мека рек ќе се обезбеди кајак или одбор од вашите автомобили на покрив, спречување на неа од deforming. 【Лесно да се Носат】Лесен, лесно да се носат и продавница. 【Лесно да се Инсталира】Универзалната за автомобили.Едноставен за инсталација и отстранување.Карактеристики : Спецификации : Материјал : ЕВА Боја : Црна Еден Големина : Прибл. 40.5*9*10 cm/ 15.94*3.54*3.94 инчен Пакување Листа : 2 * Автомобил Покривот Решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата