.

.

Железнички Размавта Трим Калапи 4 парчиња Автомобил Покривот Превозникот Покрие Железнички Размавта Трим Калапи Одговара за ОПЕЛ ОПЕЛ Astra H MK5

Железнички Размавта Трим Калапи 4 парчиња Автомобил Покривот Превозникот Покрие Железнички Размавта Трим Калапи

DEN 1370.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【АБС Материјал】 : Автомобил покривот превозникот покрие железнички е направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е издржлив и може да се користи за долго време. 【Професионална Изработка】 : автомобил покривот превозникот капакот е изработен според оригиналната стандарди, совршено ќе се вклопи во вашиот автомобил. 【Да зачувате Простор】 : Тоа го зазема малку простор,но практични и прекрасна за да го користите, ќе донесе погодност за вас. 【Едноставен Дизајн】 : едноставен за инсталација, без потреба за многу сложени операции.Погоден за автомобили без екстра простор за мали предмети. 【100% Квалитет и Задоволство Услуга】- Обезбеди Осигурување на Квалитет и Гаранција за враќање на Пари за да се осигура дека може да се купи без било какви загриженост.Ве молиме контактирајте не за било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите ваши проблеми.Ви благодариме за купување од нас.Ова е направен од висок квалитет на АБС материјал, тешки и трајни производи за долго време се користи.Едноставен дизајн, лесно да се инсталира.Професионална изработка, совршено се вклопи во вашиот автомобил.Тоа го зазема малку простор, практични и прекрасно да се користи.Погоден за автомобили без екстра простор за мали предмети.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Како на сликата прикажани OE : 5187915, 13125723, 5187878, 5187914, 13125719, 5187877 Quantitiy : пред 2 + 2 задните Fitment : одговара за ОПЕЛ "ОПЕЛ" за Astra H MK5 (04-10) - Сите Модели освен Twin Top за Zafira Б MK2 (2005-2014) - Сите Модели Пакет Листата : 4 * Покривот Превозникот Капак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата