.

.

RANNYY Автомобил Покривот Багажник,Еден Пар Отворено Преносни ЕВА Мека Овална Автомобил Покривот Полици Барови за буквален за мрежа Кајак Стенд-ап Гребло

RANNYY Автомобил Покривот Багажник,Еден Пар Отворено Преносни ЕВА Мека Овална Автомобил Покривот Полици Барови

DEN 767.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи во Употреба : се Направени од добар квалитет ЕВА материјали, цврсти, трајни и носат-отпорни.Уникатен Дизајн : автомобил покривот рек нуди ефикасен начин да се носат сурфање одбор, кајаци, како и стенд-ап гребло одбор.Стабилен Квалитет : мека рек ќе се обезбеди кајак или одбор од вашите автомобили на покрив, спречување на неа од deforming.Лесно да се Носат : Лесни, лесно да се носат и продавница.Лесен за Инсталација : Универзална за автомобили.Едноставен за инсталација и отстранување.Карактеристики : 1. Направени од добар квалитет ЕВА материјали, цврсти, трајни и носат-отпорни. 2. Автомобилот покривот рек нуди ефикасен начин да се носат сурфање одбор, кајаци, како и стенд-ап гребло одбор.Карактеристики : Материјал : ЕВА Боја : Црна Еден Големина : Прибл. 40.5*9*10 cm/ 15.94*3.54*3.94 инчен Пакување Листа : 2 * Автомобил Покривот Решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата