.

.

Автомобил Мек Покрив Решетката 2 парчиња Црна Багаж Лесно Рек Универзален Автомобил Товар на Превозникот Решетката за буквален за мрежа Кајак Paddleboard

Автомобил Мек Покрив Решетката 2 парчиња Црна Багаж Лесно Рек Универзален Автомобил Товар на Превозникот Решетката

DEN 1548.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

?МЕК ПОКРИВ ПОЛИЦИ?Мек покрив полици специјално дизајниран за вршење на чантата, плови одбори, кајаци, чамци, paddleboards и snowboards.И може да се прошири товар на превозникот за автомобили без покрив полици. ?МЕК ПОКРИВ ПОЛИЦИ?Мек покрив полици специјално дизајниран за вршење на чантата, плови одбори, кајаци, чамци, paddleboards и snowboards.И може да се прошири товар на превозникот за автомобили без покрив полици. ?ОДГОВАРА НАЈМНОГУ ВОЗИЛА?Овие мек покрив барови имаат ултра-силно и долго ремени кои им овозможуваат на покривот барови универзална одговара најмногу возила, како што се седан автомобил, ЏИП, MPV, Crossover и др.Ве молиме да забележите дека овие покривот полици не се вклопуваат автомобили со воздушните завеси. ?ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА ЗА НЕКОЛКУ МИНУТИ?Место на покривот полици на автомобил на покрив врвот и нека долго ремени јамка околу покривот на вашето возило и вратоврска надолу метални токи. ?ЕВА ПЕНА?Светлината тежина ЕВА пена ви овозможува да ги преземат овие покривот полици за време на патување со изнајмување автомобил!. ?НЕ DEFORMING?Автомобилот покривот рек нуди ефикасен начин да се носат сурфање одбор, кајаци, како и стенд-ап гребло одбор.Мекото рек ќе се обезбеди кајак или одбор од вашите автомобили на покрив, спречување на неа од deforming.?.Карактеристики : ?МЕК ПОКРИВ ПОЛИЦИ?Мек покрив полици специјално дизајниран за вршење на чантата, плови одбори, кајаци, чамци, paddleboards и snowboards.И може да се прошири товар на превозникот за автомобили без покрив полици.?ОДГОВАРА НАЈМНОГУ ВОЗИЛА?Овие мек покрив барови имаат ултра-силно и долго ремени кои им овозможуваат на покривот барови универзална одговара најмногу возила, како што се седан автомобил, ЏИП, MPV, Crossover и др.Ве молиме да забележите дека овие покривот полици не се вклопуваат автомобили со воздушните завеси.?ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА ЗА НЕКОЛКУ МИНУТИ?Место на покривот полици на автомобил на покрив врвот и нека долго ремени јамка околу покривот на вашето возило и вратоврска надолу метални токи.?ЕВА ПЕНА?Светлината тежина ЕВА пена ви овозможува да ги преземат овие покривот полици за време на патување со изнајмување автомобил!?НЕ DEFORMING?Автомобилот покривот рек нуди ефикасен начин да се носат сурфање одбор, кајаци, како и стенд-ап гребло одбор.Мекото рек ќе се обезбеди кајак или одбор од вашите автомобили на покрив, спречување на неа од deforming.Карактеристики : Материјал : EVAColor : Black Single Големина : Прибл. 40.5*9*10 cm/ 15.94*3.54*3.94 inch Packing Листата : 2 * Автомобил Покривот Решетката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата