.

.

Wildkin Деца Дрвени куклена куќа Bookcase за Девојки, Мерки 42 x 12 x 33 Инчи, куклена куќа Публикации Задржи Играчки, Игри, Книги и Уметност Резерви Организирани, Идеална за Спа

Wildkin Деца Дрвени куклена куќа Bookcase за Девојки, Мерки 42 x 12 x 33 Инчи, куклена куќа Публикации Задржи

DEN 2808.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точно тестирани за да се осигура дека сите делови се доведе-безбедно, BPA-free, phthalate-бесплатно, и да се придржува до сите правила и прописи утврдени од страна на Потрошувачот производи Комисија за безбедност.Секој куклена куќа bookcase мерки 42 x 12 x 33 инчи и е совршено големина за да ги собере сите на вашето дете омилени.Место чисти само со не-кајгана избрише. На 90-Ден производителот против дефекти - нормалното носат и солза, и злоупотреба исклучени.Wildkin е куклена куќа bookcase е разноврсна парче дека вашето дете ќе љубов.ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНО – за Секој куклена куќа bookcase беше создадена со безбедноста и стабилноста во умот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата