.

.

#LubeLife Анален Лубрикант - Дебел со Силиконска Основа Смазка, 8 Унца Водоотпорен Анален Секс Смазка за Мажи, Жени и Парови (Слободен на Parabens, Глицерин и Масло)

LubeLife Анален Лубрикант - Дебел со Силиконска Основа Смазка, 8 Унца Водоотпорен Анален Секс Смазка за Мажи,

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ ПОДЕБЕЛИ ЧУВСТВУВААТ : #Lube Life Дебели Силикони лубрикант е многу густа, смазка за мажи, жени и парови - најдобар се користи за анален секс или туш секс.На долготрајна формула на нашиот силикони-базирани смазка суплементи телото е природно подмачкување и го подобрува задоволства на интимност.Никогаш не леплива или вулгарен - Ова смазка не е за вас ако не ви се допаѓа дебели lubes. ✔ ОТПОРНИ на ВОДА, КОНДОМ КОМПАТИБИЛЕН : #Lube Life со Силиконска Основа Анален Лубрикант овозможува повеќе авантуристички игра во туш, када, или џакузи за мажи, жени и парови и е компатибилен со природна гума латекс, полиуретан, и polyisoprene кондоми. ✔ ОСЛОБОДЕНИ ОД SILOXANES : Нашиот Дебел Силикони Лубрикант е слободна од било каков вид на Siloxanes за разлика од поголемиот дел на Силиконски Масла.Ние се избегне Siloxanes кои се многу штетни Состојки за човековиот организам. ✔ ПРОТИВАЛЕРГИСКИ : #Lube Life со Силиконска Основа Анален Лубрикант е премиум смазка направени од само со највисок квалитет состојки и е дизајниран за непречено сензација и мека кожа. ✔ ЧИСТО КАКО УПРАВУВАНО ВЕТЕР : Формулирани со користење на чиста состојки и силикон за подебели, долго-траен се чувствуваат дека се сосема бесплатно на parabens, глицерин и масло.Answer : ___________________________ Note : 510(к) #K180083. ФДУ Напомена : Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.Answer : ___________________________ Note : 510(к) # K180083.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата