.

.

ActiveGear Големи Јога Мат, 6 x 6 ft - 8мм Екстра Дебели, Трајни, Удобно, Не се Лизга & Мирис Премиум Плоштадот Јога и Пилатес Мат за Домашна Теретана

ActiveGear Големи Јога Мат, 6 x 6 ft - 8мм Екстра Дебели, Трајни, Удобно, Не се Лизга & Мирис Премиум Плоштадот

DEN 1305.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⚡ПОСЕБНИ ЗАПОЧНЕ ЦЕНА НАМЕСТО ⚡. ✅ ГОЛЕМ ПЛОШТАД ЈОГА МАТ ЗА СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ : Нашите екстра широк јога мат врти секоја соба или подот во професионална дома тренингот простор.6 X 6 нога мат идеално одговара за ниско влијание бос вежбање, како што се Јога, Пилатес, Истегнување и движење.Не се лизга јога мат наменета за слобода на движењето.Многу од тоа. ✅ ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Чувствуваат поддршка и утеха дека 8мм дебели соочи се обезбедува за Savasana дека се стабилизира и да се одржи баланс на јога пози.Екстра тапацир за rehabilitative вежба, пена возен х 6 х 8мм (96" x 72" x 5/16"). 7 x 5 х 8мм (84" x 60" x 5/16"). 6 x 4 х 8мм (72" x 48" x 5/16"). 10 x 6 x8mm (120" x 72" x 5/16"). 1 Микрофибер Крпа. 2 Велкро Ремени. 1 Складирање Торба!.Дали имате намера да имате полно работно тело моќ јога тренингот проток или ресторативна Кундалини празна сесија, оваа премија голема вежба мат ќе го направи сите разликата на вашата јога пракса.Нашите Active Gear вежба мат има двострано НЕ се ЛИЗГА текстура дизајн кој овозможува да се изврши било движење без лизгање на мат или има мат лизгање на подот.Тоа обезбедува цврста КОНТРОЛА врз било која површина : килим, дрво кат, плочка, или од бетон и способност да врши било движење или задржете поза.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата