.

.

DIY Комплет ATmega8 ATmega48 AVR Минимум Систем за Развој Одбор Минијатурни Мини Електронски Suite Делови Без Чип

DIY Комплет ATmega8 ATmega48 AVR Минимум Систем за Развој Одбор Минијатурни Мини Електронски Suite Делови Без

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Објектот е со добар квалитет.Тестирани пред превозот.Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.035 kg (0.08 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 2-7 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на електронските компоненти.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Референца Тежина : 0.035 kg (0.08 lb.) Answer : ___________________________ NOTE : Ова is DIYItem (item isunassembled) ,објектот comewithoutchip 1. Напон : USB приклучок или pin женски напојување напонот и оперативен напон на ист чип. 2. Кристал : 8 M. 3. PCB Одбор Големина : 7.4 cm * 3.4 cm. 4. Дебелината На Модул : 1.6 mm. 5. Бленда : 3 мм. 6. Модулот се КОРИСТИ стандарден двоен панел.Оглас : PCB одбор *1 28 P заклучување седиште*1 USB женски*1 DC3-10 рогови седиште*1 8 * 8 авто-заклучување switch*1 40 P pin*1 8 M кристал*1 22 P керамички кондензатори*2 104 керамички кондензатори*2 3ММ LED црвена*2 6 * 6 копчиња*1 4.7 К отпорник*2 10 K отпорник*1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата