.

.

2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H55H-M Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2GB Меморија Надградба за EliteGroup (ECS) H55H-M Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC3-10600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 2 GB PC3-10600 240 pin DDR3 1333 MHz 1.5 v cl9 Не-ECC Unbuffered DIMM.Компатибилен со : Elite Group (ECS) H55 H-M матична Плоча.Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата