.

.

GIGABYTE H310M-2.0 H РЕВ 1.0 матична Плоча - Црна

GIGABYTE H310M-2.0 H РЕВ 1.0 матична Плоча - Црна

DEN 4772.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

32 GB Двојна DDR4 матична Плоча.Чипсет : Intel H310. Микро ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 2 x USB 3.2 Генералот Тип 1-А, 1 x Ethernet LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x VGA (D-Sub), 1 x HDMI, 1 x Слушалки излези.Приклучок тип : LGA 1151 (Socket H4).Realtek 8118 LAN мрежа е со високи перформанси и пријателски мрежа чип за игри играчи со автоматски проток распределба за да се обезбеди највисок мрежа приоритет на игра или апликација.Тоа може да се обезбеди на корисниците најсеопфатна карактеристики и најбрз и менаџирање Интернет искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата