.

.

2GB Меморија за матична Плоча MSI KA780GM2 DDR2 PC2-5300 667MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ БРЕНД)

2GB Меморија за матична Плоча MSI KA780GM2 DDR2 PC2-5300 667MHz DIMM НЕ-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC2-5300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 2 GB DDR2 PC2-5300 667 MHz 1.8 v 240 pin НЕ-ECC Unbuffered DIMM RAM меморија.Компатибилен со : матична Плоча MSI KA780 GM2. Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата