.

.

Thetford 01664 Обичен Вентил Капа

Thetford 01664 Обичен Вентил Капа

DEN 492.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 10 L x 1.5 H x 8 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 01664 C.Thetford Црево Адаптер Капа.Се вклопува во стандардната 4 инчен приколка црево браник за практично складирање додека прилог 3 инчен канализација црево.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата