.

.

Црна Кањонот Sugarplum Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Sugarplum Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 931.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мирис : Sugarplum (празник омилени, сладок и горчлив вкус, сепак, длабоко и candylike.).Лесни тело масло pampers на вашата кожа како чиста moisturizer, кој веднаш vanishes и апсорбира брзо во кожата, обезбедување на есенцијални хидратација која остава чувство на кожата мека и свиленкаста.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Sugarplum (празник омилени, сладок и горчлив вкус, сепак, длабоко и candylike.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата