.

.

(Пакување од 1) Лесно Pouss Хидра Маска Detangling & Брзо Коса Regrowth 250ML (Маска за Коса, Пакување од 1)

(Пакување од 1) Лесно Pouss Хидра Маска Detangling & Брзо Коса Regrowth 250ML (Маска за Коса, Пакување од 1)

DEN 888.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСНО POUSS ХИДРА МАСКА DETANGLING 250 ML : Хидрантни и правилно поправка nappy, кадрава и опуштено коса е мисијата на ЛЕСНО POUSS хидра маска.Оваа маска има активни состојки кои го зголемуваат растот на косата и, поради својата богата текстура, маската продира длабоко во косата и envelops на влакна за да омекне и грбот на косата.Ова веднаш олеснува на detangling на многу сува и оштетена коса.Коса повторно станува мекост, отпор и сјај додека обликувањето на кадрици.Ултра-хидрантни маска за коса погоден за nappy и кадрава коса.Употреба : По shampooing влажна коса, посебно на косата со прстите и да ги применуваат маска, дел по дел.Disentangle вашата коса прво со вашите прсти и следната со големи заби чешел, од врвот на коренот.Чувајте ја вашата коса за 20 до 30 минути во пластична hairnet под извор на топлина за да се обезбеди подобар резултат.Исплакнете.ЛЕСНО POUSS ХИДРА МАСКА DETANGLING 250 ML : Хидрантни и правилно поправка nappy, кадрава и опуштено коса е мисијата на ЛЕСНО POUSS хидра маска.Оваа маска има активни состојки кои го зголемуваат растот на косата и, поради својата богата текстура, маската продира длабоко во косата и envelops на влакна за да омекне и грбот на косата.Ова веднаш олеснува на detangling на многу сува и оштетена коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата