.

.

COVERGIRL Целосна Lash Блум со LashBlast Маскара 805 Црна , 0.44 оз

COVERGIRL Целосна Lash Блум со LashBlast Маскара 805 Црна , 0.44 оз

DEN 119.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосна Lash Блум Маскара создава исклучителни волумен за touchably мека, полна трепките.Создава целосна, одделени волумен за lash изгледа дека останува мека на допир во текот на целиот ден.Блум четка со кратки и долги влакната чешли и палта трепките рамномерно.Црна сенка е идеален за било која тонот на кожата или боја на очите.Заврши на вашиот изглед со COVERGIRL Совршен Момент Плус Eyeliner и Сенката за Очи Квадрицепси.Направи вашиот изглед се развива со COVERGIRL Целосна Lash Блум Маскара од Lash Blast.Блум четка има кратки и долги влакна кои чешел и капут трепките рамномерно да се создаде целосна, одделени јачина на звук.Мекото мус формула со восок создава touchably мека волумен, така трепките никогаш не се здрвени или слабо.Ophthalmologically тестирани и се погодни за контакт леќи wearers, па секој може да имаат бујна, совршено одвоени изглед. (Пакување може да се разликува) Со Целосна Lash Блум Маскара, се исклучителни целосна трепките кои се меки - дури и на допир.Со нашиот нов petal во форма на четка и косата формула со природен восок, трепките никогаш не се здрвени или кршливи.Совршен за секојдневна облека, Полн Lash Блум Маскара, исто така, е безбеден за контакт леќи wearers и е ophthalmologically тестирани.Така изнесам секој последен lash и прегратка ти се во полн цут!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата