.

.

QICHA Жените е Водоотпорен Маскара 3D Влакна Lash Маскара Екстра Долг Lash Маскара Долготрајни дупка со-Доказ Не Clumping Издолжување и Дебели Маскара Шминка Алатка за Жени

QICHA Жените е Водоотпорен Маскара 3D Влакна Lash Маскара Екстра Долг Lash Маскара Долготрајни дупка со-Доказ

DEN 71.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Напор и мазна апликација без clumping-за мазна и свиленкаста маскара извишува сите трепките без clumping, пилинг или сушење, понудата проштална да spider-како, ронлив и вештачки трепки, и да се сврти кон темни, густи и шармантна Велат здраво на вашите трепки.Само користење на вашите омилени шминка смена да се отстрани шминка на крајот на денот. ★Инстант волумен и должина : На 4 D свила влакна маскара има длабоки боја, и можете веднаш да се создаде убава и да се пресели густи трепки со само една апликација, покажуваат убавината на вашите очи, и тргна на вашиот целокупното шминка. ★водоотпорен ефект : маскара четка со совршена водоотпорен ефект, водоотпорен и sweatproof, не е лесно да се повредат шминка, не е лесно да се менуваат бојата, не е лесно да дупка со, густа навивам четка форма, густа навивам зголемување на очите, јасно маскара прави да изгледа поубаво. ★Природни & Удобно Формула : Маскара глајд модели за непречено и трае во текот на целиот ден, додека задебелување и одвојување за грутката-бесплатно, шушка-бесплатно, дупка со-слободен изглед, со природна, збогатен и удобно формула. ★Може да се користи за забава : или професионална шминка, неопходна стока за дами.За секојдневниот живот, забава, свадба, турнеја, ноќен клуб, cosplay, лекции, компанија итн.се направи себе си убава очи. 3 D Влакна Црна Маскара Долго Продолжување Водоотпорен Око Шминка Алатка Производ продажба поени : 【Водоотпорен и долготрајни】 Водоотпорен, пот-отпорни и природно, за полно и драматичен изглед.Овој водоотпорен и долготраен лак за женски формула гарантира дека вашите трепки остане прекрасно долги, густи и обемниот во текот на денот, дури и на дожд, солзи и пот. 【Природни и Лесно да се Отстрани】 на крајот на денот, можете лесно може да го измиете со топла вода и вашите омилени make-up remover или чистење 【тоа Како да го користите】 Кога ќе четка влакна, не се погледне нагоре, но изгледа долу.Прв четка тенок слој на маскара, користете влакна пред сушење, потоа четка точниот износ на влакна во третиот фронт на трепките. 【Може да се користи за партиски】 или професионална шминка, неопходна стока за дами.За секојдневниот живот, забава, свадба, турнеја, ноќен клуб, cosplay, лекции, компанија итн.се направи себе си убава очи. 100% сосема нов и висок квалитет на производ Апликација : Маскара Пакетот вклучува. 1 маскара се Подобрат вашите очи и трае долго време.Лесен за употреба, со можност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка стилови.Подобрување на обликот и бојата на вашите очи со користење на маскара.Лесно да се примени, водоотпорен и долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба.Со новата маскара формула, една четка веднаш ви дава троен ефект на дебели, обемниот трепките, брзо зголемување на вашите очи.Забелешка : Поради разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Пакет се вклучени. 1x Маскара.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата