.

.

BCP 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Thumbscrew Завртка На Knob за Машини Latche (5pcs, М5 x 10мм)

BCP 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Thumbscrew Завртка На Knob за Машини Latche (5pcs, М5 x 10мм)

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Висок степен на 304 нерѓосувачки челик со пластични Црна боја knob главата.Глава Дијаметар / Должина : 18mm/12mm.Навој Дијаметар / Должина : 5mm/10мм.Пакет се вклучени : 5 компјутери.За замена, подобар стисок knob завртка за.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата