.

.

10-24 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Цинк Жолта (Картон: 8,000 парчиња)

10-24 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Цинк Жолта (Картон: 8,000 парчиња)

DEN 11447.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Жолта Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата