.

.

На Hillman Група 45804 1/4-20-Инчен x 1-1/2-Инчен Ѕвезда Вози Копчето Глава на Машина за Безбедност на Завртка, од не ' Рѓосувачки Челик

На Hillman Група 45804 1/4-20-Инчен x 1-1/2-Инчен Ѕвезда Вози Копчето Глава на Машина за Безбедност на Завртка,

DEN 112.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.4".Пакет Висина : 1.4".Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата