.

.

Премиер-Линија 9130861 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М2.5-0.45 X 12MM, Одделение А2-70 Нерѓосувачки Челик, 10-Пакет

Премиер-Линија 9130861 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М2.5-0.45 X 12MM, Одделение А2-70

DEN 106.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : М2.5-0.45 X 12 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата