.

.

ZHANTH Одбојка Тактички Одбор, Одбојка Тренинг Тактички Магнетна табла со исечоци за Полнење, со база на Вода Пенкало, Одборот Гумичка и Магнетни Шаховски Фигури, Свит

ZHANTH Одбојка Тактички Одбор, Одбојка Тренинг Тактички Магнетна табла со исечоци за Полнење, со база на Вода

DEN 2325.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супериорен Материјал : СТП кожа маска + Магнетни теренот + Пишувате и да ги избрише, кои ви даваат јасно и живописно печатење за тренинг таблата со исечоци.Свитлива и Лесен за Користење : Тренинг Clipboard доаѓа со магнетни маркери, па лесно можете да ги означите формирање на вашиот тим и опозицијата.Тоа е, исто така, може да биде укината кога сте надвор.План за Обука : Оваа тактика папка е одлична за devising натпреварот-ден стратегии и замени, но тактика одбор е исто така се идеални за да се планираат обуки и помогнат на вашиот тим излезе.Голема Одбојка Тренер : Како одлична алатка да се направи тренинг стратегија пред секоја игра, фудбалски Тренер Одбор е исто така одличен начин да се објасни и да се зајакнат основи на фудбалот за вашето дете.Пишување и Избрише : Овој тренинг одбор со табла маркер пенкало може да бидат избришани по пишување, оставајќи никаква трага, издржливи во употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата