.

.

PFERD 83979 5 Вози Арбор за 5-6 Дијаметар Диск Четка, 1 месо тело

PFERD 83979 5 Вози Арбор за 5-6 Дијаметар Диск Четка, 1 месо тело

DEN 5260.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена на диск арбор.Дизајниран за монтирање м-бред диск четка.Погоден за 5-6-инчи четка дијаметар. 1-Инчи месо тело со дијаметар.PFERD замена на диск арбор е дизајниран за монтирање композитни диск четки за автоматско deburring опрема.Спецификација : арбор големина (инчи) : 5; за четка дијаметар (инчи) : 5-6; месо тело дијаметар (инчи) : 1; внатре дијаметар (инчи) : 7/8; диск pin дијаметар (инчи) : 1/4; бр.На диск пиновите : 2; гром круг со дијаметар од (инчи) : 1.25.

Кон својствата

arbor size (inches):
5; for brush diameter (inches)
Најдобри предлози во категоријата