.

.

Koloa Surf Mens како Одраз на Океанот Логото Долг Ракав Памук Tee - Рег, Големи и Високи

Koloa Surf Mens како Одраз на Океанот Логото Долг Ракав Памук Tee - Рег, Големи и Високи

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Koloa Surf Mens Како Одраз На Океанот Логото Долги Ракави Памук Маица.Ништо не удира оваа традиционална т-маица во удобноста, флексибилност и секојдневен стил. 6.1-унца, 100% мека откачи памук. 98/2 памук/поли (Пепел). 90/10 памук/поли (Атлетик Хедер).Rib поврзана јака.Рамо до рамо назад вратот лента.Со гордост се печатени во НАС.Во Големини : Мали (35-37), Средна (38-40), Големи (41-43), X-Large (44-46), 2 X-Голем (47-49), 3 X-Голем (50-53), 4 X-Голем (54-57).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата