.

.

Лавина Мажите Кратко Sleeve Tee, Логото Графички Памук Crewneck T-Кошули за Мажи

Лавина Мажите Кратко Sleeve Tee, Логото Графички Памук Crewneck T-Кошули за Мажи

DEN 477.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук.Машина за миење со слични бои, линија сува или собори.ЏЕРСИ Т-МАИЦА : Изработени од 100% Прстен Откачи Памук, оваа супер меки tee ќе ви ги удобно.КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : Истакнување на еден од нашите Лавина Логоа, секој графички е отпечатена со меки бои и се става во центарот на градите.КЛАСИЧЕН СИЛУЕТА : Ова екипажот вратот, краток ракав tee вклучува класичен се чувствуваат дозволувајќи им на tee да стане гардероба главен.ОЗНАКА за СЛОБОДНИ : Топлина печат етикета на грбот на вратот се избегнува правец на ознака иритација.РАЗНОВРСНА TEE : Дали спарување назад кон пешачење панталони, фармерки или joggers, овој Графички Tee е идеален за било отворено авантура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата